Tag: fredi alizoti

LAJM I FUNDIT/”Babalja”, Gjykata merr vendimin e papritur për Fredi Alizotin

Fredi Alizoti, i përfshirë në dosjen “Babale” është liruar nga burgu. Ai ishte dënuar me dy vjet burg dhe sipas vendimit të Gjykatës së...

“Do paguhesha nga Salianji”/ Fredi Alizoti del ‘blof’, deklaratat e tij...

Ish-deputeti i PD Ervin Salianji ka reaguar për deklaratat e fundit të Fredi Alizotit, ku ai shprehet se është paguar nga ai. Salianji radhit gënjeshtrat...

“Kupola e shtetit e përfshirë në skandalin Alizoti”

Basha tha se dëshmitari i rremë Alfred Alizoti ka pranuar të bëjë 1 vit burg, për të mbrojtur kupolën e shtetit në aferat e...

VIDEO/Berisha publikon përgjimet: Fred Alizoti nga burgu komandon Ramën

Në kulmin e debateve për përgjimet dhe çështjen “Babale”, ish-kryeministri Berisha ka publikuar në Facebook disa përgjime të tjera audio, të Andon Marko dhe...

VIDEO/Salianji publikon përgjime të reja: Fredi Alizoti ka folur dhe me...

Ish-deputeti Ervin Salianji ka bërë sërish publike disa përgjime te reja në lidhje me dosjen hetimore të fabrikimit të dëshmitarit Fredi Alizoti nga ana...

“Babalja”, Fredi Alizoti lihet në burg, detyrim paraqitje për gazetarin Olldashi

Gjykata e Apelit Tiranë ka lënë të pandryshuar masën e sigurisë "arrest në burg" për Fredi Alizotin, i dyshuar si personi që aktroi zërin...

‘Babalja’/Avokati i gazetarit Olldashi: Proces i montuar politikisht nga Prokuroria

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi masën ‘arrest me burg” për Fredi Alizotit. Alizoti  akuzohet se ka imituar zërin e vëllait të Fatmir...

Videopërgjimi i ri, zbulohet se ku ishte vendosur kamera që filmoi...

Është duke u mbajtur seanca e marrjes në pyetje për Fredi Alizotin në Prokurori.  Alizoti do të japë shpjegime për dëshminë në video, vendin dhe...

‘Më mori me makinë Ardi Veliu’, Prokuroria merr në pyetje Fredi...

Prokuroria për Krime të Rënda, sot në orën 12:00,do të marrë sot në pyetje Fredi Alizotin, i cili sipas Prokurorisë dyshohet se ka imituar...

Videopërgjimi i ri, oficerët e krimeve të Rënda shkojnë në selinë...

Oficerë të Krimeve të Rënda kanë shkuar në selinë e PD për të marrë pamjet filmike të videos së publikuar nga deputeti Ervin Salianji...