Tag: fredericca mogehrini

DETAJE/Mogherini në hetim nga BE për përvetësim fondesh

Problemet sapo kane filluar per ish-komisioneren  Fredericca Mogherini, e cila njihej dhe per miqesine me kryeministrin Edi Rama. Sipas burimeve,  ish-komisionerja e BE-së për Zgjerimin...