Tag: foshnja

Pamje nga QSUT, shpëton për mrekulli foshnja 12 ditëshe pas ndërhyrjes...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka bërë me dije se përpos situatës nga Covid, një lajm i mirë është se një...

DETAJE/Foshnja lindi e pajetë një ditë më parë, zbulohet pse nëna...

Dalin detaje të reja në lidhje me foshnjën e pajetë të gjetur sot në mesditë në një kosh plehrash në zonën e ‘Ali Demit’...

E rëndë në Tiranë, gjendet një foshnjë e pajetë në një...

Një foshnje e pajetë është gjendur mesditën e sotme në një kosh mbeturinash. Foshnja është dërguar në morg, ku do të bëhet ekspertimi i trupit...

Nëna me Covid-19 sjell në jetë foshnjën te “Koço Gliozheni”

Një nënë e infektuar me Covid ka sjell në jetë foshnjën e saj në maternitetin “Koço Gliozheni”. Fotoja që tregon momentin pas lindjes u publikua...

Një i porsalindur rezulton me COVID-19, në Kosovë numri i rasteve...

Shoqata e Neonatologëve në Kosovë ka konfirmuar rastin e parë të një porsalinduri me COVID-19. Kryetarja e shoqatës Burbuqe Skënderi ka bërë të ditur lajmin...

Mrekullia ndodh/Një foshnjë nxirret e gjallë nga rrënojat e e avionit...

Ky është momenti i jashtëzakonshëm kur një foshnje doli gjallë nga rrënojat e avionit  që u rrëzua në Pakistan. Kryetari i bashkisë tha që të...

E rëndë: Një foshnje 5 muajshe është prekur me koronavirus në...

Mes te prekurve me koronavirus ne Kamenice të Kosovës, është edhe një foshnje vetëm 5 muajshe. Një person i ardhur me koronavirus nga Gjermania në...

Tragjedia në Itali, airbag-u i merr jetën foshnjës shqiptare

Një aksident rrugor ka sjellë tragjedi për një familje shqiptare në Piza, me humbjen e jetës së fëmijës që sot mbushte dy muaj nga...

Tragjike, nëna humb ndjenjat nga infarkti dhe bie mbi djalin 4-muajsh,...

Një ngjarje e rende ka ndodhur ne Amerikë, aty ku një grua 38 vjeç, nënë e një foshnje katër muajshe, pësoi infarkt dhe ra...

Kosovë/Aksidentohet gruaja nga Shqipëria, vdes foshnja

Një foshnje ka humbur jetën, ndërsa është plagosur drejtuesja e mjetit, pasi kjo e fundit është përfshirë në aksident. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gorancë...