Tag: florian

Flor Qorri’ vdiq me kafkë të çarë, ekspertiza tregoi dhunën e...

Ka dalë ekspertiza paraprake e kryer nga mjekët e Mjekësisë Ligjore, për vdekjen e 40-vjeçarit Florjan Lamçe i cili u vra pas një sherri...

Dhëndri i ish-kryebashkiakut socialist Qazim Sejdini, në vrasjen e 40 vjeçarit...

Vetëm pak orë pas vrasjes me thikë të 23-vjeçarit Regis Runaj, është gjetur i vdekur me plagë të rënda edhe 40-vjeçarI Florian Lamçe. Lamçe, është...

Ja ç’thanë në gjyq dy të rinjtë që masakruan me thikë...

Burg pa afat për dy autorët e dyshuar të vrasjes së Florian Selimit, te cilet dje ne gjyq nuk e pranuan akuzen dhe as...