Tag: Fjale

VIDEO/Missi shqiptar harron që po bën video live dhe degjeneron në...

Ajo përfaqësoi Shqipërinë në  Tajlandë, në konkursin ndërkombëtar të bukurisë, por Trejdi Sejdini nuk del dot nga karakteri i saj çapkën. Trejsi është bërë sërish...

Moderatorja shqiptare humb njeriun e afërt, fjalë zemre: “Kush ka ndjerë...

Moderatorja e njohur Einxhel Shkira ka humbur gjyshin e saj ditën e sotme. Padyshim që vdekja e njerëzve të afërt është shumë e dhimbshme...

U vra nga kushëriri, fjalët e fundit të 66 vjeçarit: Mirë...

"Mirë u takofshim në Gjirokastër!”, këto kanë qenë fjalët e fundit të Aleko Kostës, i cili sot u vra bashkë me gruan e tij...

Mos heshtni! Për këto arsye thoni gjithmonë atë që mendoni

Sa herë keni qëndruar të heshtur përballë kritikës, qortimit, gjykimit … shpesh. Dhe kjo për shkak se jetojmë në një shoqëri të përbërë nga...

Basha i kujton Ramës atentatët e mafiozëve: Qeshni për vrasjen në...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka marrë fjalën në foltoren e Kuvendit pas kryeministrit Edi Rama. Nderkohe qe Basha vuri re se deputetët...

70 vjetori i pushkatimit të deputetëve, Basha: Ndjehem i turpëruar që...

Sot u përkujtuar 70 vjetori i vrasjes se grupit të deputetëve opozitarë nga Enver Hoxha. Gjatë fjalës së tij kryetari i PD, Lulzim Basha,...

Disa fjalë, bëni mirë të mos i thoni gjatë seksit

Komunikimi është çelësi i çdo gjëje, padyshim dhe i seksit. Është mënyra se si japim, marrim, miratim, pëlqim, ngacmim që na sigurojnë një marrëdhënie...