Tag: fituesja

FOTO/”Të keqen e jurisë”, Disa prej VIP-ave shqiptarë reagojnë ashpër pas...

Ka patur dhe nga ata të cilët nuk kanë rene dakord me vendimin e jurisë për të zgjedhur Arilenën si kengetaren qe do te...

VIDEO/E nxjerrin si fituesen e festivalit në RTSH, ‘reagon’ për herë...

Emri i Elvana Gjatës është konsideruar si fitimtar në festivalin e RTSH-së, ndërsa publiku u njoh vetëm dje me kengen e saj. Ka qenë fillimisht...

VIDEO/Ka dhe kështu, astrologia nxjerr fituesen e festivalit të RTSH sipas...

Festivali i RTSH-së ka marrë vëmendjen e te gjithëve, ndërsa eshte aluduar qe pa degjuar këngët pjesëmarrëse  se fituesja do te ishte Elvana Gjata. Teksa...