Tag: ferma

FOTO/Aktori shqiptar i Hollivudit bëhet pronar i një ferme kanabisi

Çfarë ndryshimi ka ndodhur në 45 vite. Aktori me origjinë shqiptare, Jim Belushi - i cili u rrit, u bë aktor i njohur, komedian...

FOTO/Kryemadhi viziton fermën në Seman: Duhen mbështetur fermerët dhe blegtorët

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi vizitoi dhe fermën e mbarështimit të bagëtive të Robert Selimit, teksa ndodhej në Seman të Fierit. Atje, Kryemadhi u njoh...