Tag: fatura

70-vjeçari mposhti COVID-19, shokohet kur mëson tarifën e kripur të spitalit

Banori i Seattle Michael Flor, i njohur si pacienti qe qendroi me gjate ne spital ne betejen kunder Covid-19, tani ka ne xhep nje...

Zbulohen shpenzimet marramendëse të bashkisë së Tiranës: 200 mijë € për...

Institucionet e qeverisjes së vendit i kushtojnë një rëndësi të dorës së parë imazhit që sendërtohet në publik dhe reklamimit të aktiviteve të tyre...

PD zbulon mashtrimin me hotelin në Barcelonë: Ku i gjeti paratë...

Nga selia blu, ish-deputetja Dhurata Cupi ka folur rreth denoncimit që më herët PD bëri lidhur me faturat e shtrenjta të hotelit ku u...

ANALIZA/”Fatura ‘Becchetti’ që duhet të paguajë Shqipëria, më i madhi në...

Nga Genc Pollo Fatura ‘Becchetti’ që duhet të paguajë Shqipëria pas humbjes së davasë në arbitrazhin e Washington D.C., në plot aspekte është më e...

FOTO/”900 Euro nata”, Zhupa tregon ligjin: Super skandali Mazniku! Prokuroria të...

Zëdhësja e PD-së, Ina Zhupa është ndalur tek rasti i faturës së çmendur për një natë në hotel në Barcelonë, që i përkiste zv.kryetarit...

FOTO/PD denoncon taksat e bashkisë, Tabaku: Janë dyfishuar, Veliaj është armik...

Partia Demokratike ka nxjerrë sot disa fatura të biznesit në Tiranë nga ku kanë evidentuar sesi janë rritur taksat përgjatë 4 viteve të udhëheqjes...

Qeveria zbulon faturën e 5 koncesioneve më të mëdha, dhe nuk...

Kontratat koncesionare për ndërtimin dhe mirëmbajtjen e rrugëve do t’i kushtojnë buxhetit të shtetit 153.8 miliardë lekë ose mbi 1.2 miliardë euro duke përfshirë...

Vazhdon ‘rrjepja’ e xhepave të turistëve në jug, Berisha publikon faturën...

Një tjetër denoncim vjen nga abuzimet me çmimet në plazhet në jug të Shqipërisë. Berisha ka bërë publike një faturë të një qytetari ku...

FOTO/ Ditën që Taulant Balla zhurmonte për Klement Balilin në Parlament,...

Zbulohet edhe pagesa e fundit që qeveria shqiptare e drejtuar nga Edi Rama i ka bërë kompanisë së Klement Balilit dhe vëllait të tij,...