Tag: ervis daka

VIDEO/Çfarë gjeti policia në shtëpinë e të kërkuarit Ervis Daka, dalin...

Policia ka publikuar detaje nga operacioni “blic” për arrestimin e Ervis Dakës në Elbasan. Sipas policisë, në shtëpinë e të riut janë kapur tre...

Forcat Operacionale zbarkojnë në Elbasan, kapet një person i shumëkërkuar, i...

Policia e Elbasanit dhe Forcat Operacionale kanë kryer një operacion gjatë orëve të para të ditës së sotme duke arrestuar një person të shumë...