Tag: ervin bushati

Deputeti gjen arsyen pse vrasin shqiptarët: Televizionet të heqin televonelat e...

Deputeti Ervin  Bushati ka harruar per pak çaste dhe ka folur si asnjehere me pare per televonelat dhe ato që shqiptarët shohin përditë në...

“Ervin Bushati fshehu 7 pasuri te paluajtshme”

Më 2 Tetor 2018, Partia Demokratike depozitoi në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë një kallëzim penal për fshehje dhe mosdeklarim të...

Socialisti gjen kohë për batuta: Negociatat hapen në ditën e ditëlindjes...

Një  debat televiziv ndodhi ndërmjet deputetit të PS-së, Ervin Bushati dhe kreut të Partisë Agrare, Agron Duka, në lidhje me sistemin politik dhe zhvillimet...

FOTO/PS bën realitet nismën, ashpërson kodin penal: Dënim kush kryen krim...

Partia Socialiste ka aprovuar nismën e fundit ndërmarrë nga ajo vetë, lidhur me dënimin që i pret ata që kryejnë krim elektoral. Lajmin e ka...

VIDEO/ PD nxjerr të dhënat: 7 pasuritë e paluajtshme të padeklaruara...

Gazmend Bardhi nga selia blu ka mbajtur një deklaratë për mediat teksa ka thënë se dhe pse Edi Rama ka hapur fushatën 'Vëmendja tek...

Qeveria shton presionin ndaj Bashës për kontratën e lobimit në SHBA

Qeveria ka vijuar edhe sot presionin ndaj Bashës për të dëshmuar në prokurori në lidhje me pagesat e kryera nga një kompani britanike me...