Tag: erjon brace

Brace sulmon milioneret shqiptare qe nuk ‘paguajne’qeverine per Covid. Por ata...

Zv/kryeministri Erion Braçe eshte nervozuar me biznesmenet e medhenj që sipas tij nuk kane dhuruar apo ndihmojne me pajisje e materiale mjekësore, vendin e...

VIDEO/Erion Brace thyen urdhrin e qeverisë, vrap nga liqeni në orarin...

Zv/kryeministri Erion Braçe, është parë teksa po bën ecje në Kodrat e Liqenit në një  video të postuar sot në internet nga aktivisti Genc...

Zv/ Kryeministri u ‘ngjall panik’ 5 fshatrave te Lushnjes

Zv/ Kryeministri Erion Brace u ka kerkuar disa fshatrave ne breg te Shkumbinit qe te evakuohen per shkak te prurjeve te lumit. Me një shënim...

Paloka: Braçet e Edi Ramës ta kenë të qartë! Iku koha...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka shigjetuar zv.Kryeministrin Erjon Braçe. Në një reagim në rrjetet sociale, Paloka i kujton Braçes disa nga ngjarjet dhe...

“Burrat vijojnë ndjekjen”, Braçe mbështetje policisë: Prioritet tani kapja e banditëve

Një reagim ka ardhur nga ana e mazhorancës lidhur me grabitjen e 10 milionë eurove në Rinas. Zv.Kryeministri Erjon brace ka reaguar në rrjetet sociale,...

Braçe shpërndan denoncimin e Berishës: Ka një të vërtetë brenda…

Zv.Kryeministri i ri Erjon Braçe ka konfirmuar se denoncimet që vijnë në faqen e ish-kryeministrit Berisha janë të vërteta. Kjo pasi njërin prej tyre...

Zv.Kryeministri fillon me thirrjet: Hapni shkollat për studentët që duan mësimin

Zëvendës Kryeministri Erjon Braçe dhe ditën e sotme ka një tjetër reagim përsa i përket protestës së studentëve. Atij nuk i ka pëlqyer forma e...

Nuk zbehet gëzimi i Erjon Braces nga memet në internet, mesazh...

Zëvendëskryeministri i sapoemëruar i qeverisë Rama, Erjon Braçe ka komentuar me optimizëm në rrjetin social “Instagram” për postin që iu besua sot gjatë Asamblesë...

Humbja me Skocinë, deputeti: Boll shatë në italisht, fajtorët e vërtetë...

I njohur për komentet dhe kritikat e tij ndaj Federatës Shqiptare të Futbollit dhe konkretisht të Armand Dukës, deputeti socialist Erjon Braçe ka reaguar...