Tag: Erdet çapoku

Xhaxhai i vrau të ëmën/Vajza e Enkelejda Çapokut: Monstra nuk pranonte...

S. Çapoku, vajza e të ndjerës Enkeleda Çapoku që mbeti e vrarë nga kunati i saj Erdet Çapoku më 9 Janar 2020, ka treguar...

DËSHMIA/ Masakroi kunatën por në gjykatë thotë se ka investuar për...

Ka dalë sot përpara Gjykatës Penale të Tiranës, Erdet Çapoku, i akuzuat për vrasjen me thikë dhe me sende të forta të kunatën së...

Vrasësi i kunatës: Me Enkeleidën kishim keqkuptime

Gjatë marrjes në pyetje, Erdet Çapoku, autori i vrasjes së një gruaje sot në mëngjes në Tiranë, mësohet të ketë thënë se në momentin...