Tag: enkelejd alibeja

VENDIMI/PD siguron prova të forta: Firmoset për të ndërtuar kullën 25-katëshe...

Një denoncim të fortë me dokumenta ka bërë sot, Partia Demokratike, e cila vërteton se ne sheshin Skenderbej do te ndertohej nje kulle e...

“Kriminelë në 3 Bashki të vendit”, PD-Ramës: Ke Prokurorinë në kontroll,...

Partia Demokratike sërish ka perqendrusr vëmendjen e saj ndaj drejtësisë dhe kryeministrit Edi Rama. Nga selia blu, ish-deputeti Aliebaj u shpreh se Prokuroria është...