Tag: endrit dokle

EMRAT/OFL në aksion, formular për një grua dhe një sapo të...

Operacioni Forca e Ligjit ka dërguar formularët për deklarimin e pasurisë katër personave mes tyre edhe një grua. Ata janë: Endrit Dokle, Hekuran dhe Fatbardha...

Si u lirua nga vartesit e Etilda Gjonaj, i denuari Endrit...

Nga Vladimir Karaj, BIRN Endrit Dokle u dënua në janar 2012 me burg përjetë për një listë të gjatë akuzash përfshi tre vrasje, 4 tentativa...

Zbulohet vendimi i lirimit te Endrit Dokles: Endriti eshte edukuar tashme

Endrit Dokle është edukuar e ndërgjegjësuar gjatë qëndrimit në qeli nga viti 2005 deri në janar 2020 dhe është i gatshëm të riintegrohet në...

Thellohet skandali për lirimin e Dokles, gazetari zbulon detaje: ”Ben Qimja”...

Lirimi i Endrit Dokles pak ditë më parë nga burgu, bëri bujë dhe pse ende nuk dihet plotesisht shkaku i lirimit. Gazetari Flamur Vezaj, zbulon...

Lirimi i Endrit Dokles, Gjonaj: E paralajmëruam se kishim indicie nga...

Në një deklaratë për median edhe ministrja e Drejtësisë e quajti skandaloz vendimin e gjyqtares Enkelejda Hoxha për lirimin e Dokles. Ministrja tha se kishte...

Lirimi i Endrit Dokles, premtimi që Rama bëri para komisionerit të...

Pasi gjykata e Krujës vendosi që të lirojë ish-kreun e bandës së Durrësit Endrit Dokle, vjen një reagim nga kryeministri Edi Rama, i cili...

Prokuroria e Krujës nuk humbet kohë, depoziton apelimin për Endrit Doklen

Prokuroria e Krujës ashtu sikundër kishte paralajmëruar, ka apeluar vendimin e Gjykatës së Krujës për lirimin nga burgu të anëtarit të Bandës së Durrësit,...