Tag: EMINA CUNMULAJ

Modelja shqiptare e izoluar në SHBA, vajza e saj probleme me...

Emina Cunmulaj dhe dy vajzat e saj prej 2 javësh e gjysmë janë izoluar në shtëpinë e saj në SHBA për shkak të koronavirusit. Modelja...

“Të është bërë burri synet?” modelja shqiptare i kthen përgjigjen epike...

E ftuar në emisionin ‘Xing’ me Ermal Mamqin ka qenë modelja e njohur Emina Cunmulaj. Velina, Kejvina Kthella i ka bërë një pyetje mjaft provokuese. ‘A...

INTERVISTA/ Flet hapur supermodelja shqiptare: Dikur milja lopët në fshat

Unë kam pa varfëri nëpër botë, kam kenë në ndihmat humanitare në Indi dhe Afrikë, por kur një nanë shqiptare dridhet e të kërkon...