Tag: EMERGJENCAT

DETAJE/Pas Ramës dhe Meta bën ndryshime në Presidencë, merr pranë tij...

Pas një ministri të ri në kabinetin “Rama 2”, tërmeti sjell ndryshime edhe në Presidencë. Zëdhënësi i Presidentit të Republikës bën me dije se...

Zjarret djegin pyjet në Shqipëri, Çako bën me faj pushtetin vendor:...

Kreu i Emergjencave Civile Haki Çako fajin ia ka lënë pushtetit vendor për zjarret që kanë rënë ditëve të fundit në vendin tonë. Në një...

ZYRTARE/Nuk ka ndodhur kurrë: Mbyllet plotësisht qarkullimi mes Tiranës e Durrësit

Emergjencat Civile konfirmojnë zyrtarisht mbylljen e qarkullimit mes Durrësit dhe Tiranës. Kjo ndodh për herë të parë që kur është ndërtuar rruga mes dy...