Tag: elektricisti

Koronavirusi i merr jetën 28-vjeçarit nga Shkodra

Viktima te koronavirusit fatkeqesisht jane dhe moshat e reja.Një djalë i ri, vetëm 28-vjeç është bërë viktima e radhës e koronavirusit në vend. Mësohet se...

DENONCIMI/Humb jetën elektriçisti në Durrës, qytetari tregon kush e vrau

Në një denoncim të bërë publik nga ish-kryeministri Berisha janë dhënë detaje mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur në Durrës, kur një elektriçist humbi...

VIDEO/ E tmerrshme, elektriçisti në Gjirokastër kalon Drinon e tejfryrë i...

Përmbytjet prej shirave të dendur që kanë rënë përgjatë tre ditëve të fundit, kanë shkakutar dëme të konsiderueshme, sidomos në sistemin e energjisë. Teksa...