Tag: elektricist

Ngjarje e rëndë në Durrës, elektriçistin e zë korenti dhe humb...

Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur pak minuta më parë në Rrashbull të Durrësit. Burime zyrtare bëjnë me dije se një elektricist ka...

LAJMI I FUNDIT/ Bie në kontakt me rrymën, humb jetën elektriçisti

Një elektriçist ka humbur jetën në Fierzë, si pasojë e kontaktit me korentin. Punonjësi I OSHE, Prend Ceca, 36 vjeç, kishte hipur në shtyllë për...

FOTO/ Përcillet elektricisti i OSHEE! – “Mos shko i kishin thënë...

Ditën e reshjeve të dendura të shiut në fundjavë, Fatjon Hoxha, elektricist i OSHEE, humbi jetën në majë të një shtylle të tensionit të...

EMRI/ Fier, moti i keq regjistron viktimën e parë, vdes elektricisti...

Ndërron jetë një elektricist gjatë punës në Sheqishte, në Fier. Policia tha se viktima quhet Sabri Vrimaga, te cilin e zuri korrenti teksa riparonte një...

Fier, arrestohet elektriçisti, ja si e ndihmoi biznesmenin

Një elektriçist është arrestuar për shpërdorim detyre. Ngjarja ka ndodhur në Fier pasi punonjësi i OSHEE ndihmoi një bznesmen për të vjedhur energjinë. Sipas grupit...