Tag: Edi Rama

Rama ndërpritet nga një banor: Je nën ndikimin e Lëndëve Helmuese...

Kryeministri Edi Rama ka replikuar më një banor të Recit i cili ndërsa po mbante fjalim ia ndërpreu bisedën duke i thënë se patentën...

VIDEO/Librazhd, kontroll militantëve të PS në canta dhe xhepa para mitingut

"E pabesueshme, nuk ka ndodhur kurre! Rama i tmerruar nga njerezit. Kontroll trupor dhe ne çanta si ne aeroporte pjesemarresve ne mitingun e tij ne Librazhd. Lexoni...

Rama tregon bisedën që zhvilloi dje me Fatos Nanon

Kryeministri Edi Rama tregoi sot gjatë një takimi elektoral në Golem disa detaje rreth takimit që kishte me ish-Kryetarin e PS-së, Fatos Nano. “Fatosi pati...

VIDEO/ Kryeministri Rama në hyrje të sheshit, ja pse qeshin me...

Një video që paraqet Kryeministrin Edi Rama që pengohet ne nje nga pllakat e trotuarit shumë pranë rrethimit të sheshit, nje dite me pare...

Ka njeri që i kupton këto mesazhet e fshehta mes PS...

Ministri i Mjedisit, Lefter Koka ka postuar një mesazh për Ramën fill pas një proteste në Borsh kundër ministrisë së Mjedisit. Por në status ka...

DEBATI/Edi Rama, dy shkeljet e rënda të Kryeministrit mbrëmjen e sotme

Fill pas inagurimit të sheshit Skënderbej, ku Edi Rama mbajti një fjalim me numrin e listës së votimit, duke shkelur kodin zgjedhor, në një...

Edi Rama, takim me Fatos Nanon tek vilat në Durrës. Për...

Kryeministri Edi Rama dhe ish-kryetari i Partisë Socialiste Fatos Nano janë takuar sot në vilën e Kryeministrit në Durrës. Sipas burimeve të sigurta për “Balkanweb”...

Lulzim Basha thotë arsyen se pse Edi Rama refuzon debatin me...

Kam panin ekonomik, vullnetin, përvojën, mbështetjen ndërkombëtare dhe dua mbështetjen tuaj. Iu zgjidh goja edhe Ilir Metës dhe Edi Ramës. Po flisni për drogën...

Rama i kujton nderin Metës: Mos harro se të bëmë...

Kryeministri Rama ka reaguar sonte ndaj akuzave të përditshme të Metës që e konsideron Ramën mosmirënjohës dhe të pabesë. I pyetur sot në “Studio...

Ilir Meta: Ja çfarë bën Rama kur i del dopingu

Ish-kreu i LSI Ilir Meta ka folur haptas nga Berati për ‘luftën’ e ftohtë që ka nisur mes LSI-së dhe PS-së por tashmë me...