Tag: e reja

Pesë viktima dhe 154 të infektuar në 24 orët e fundit,...

Gjate 24 oreve te fundit, ministria raportoi se jane 870 testime te kryera, ku kane rezultuar 154 persona pozitive. Nderkaq viktimat shtohen, dhe sot raportohen...

E FUNDIT/Rritet numri i viktimave, ndërsa rastet e reja shënojnë një...

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 501 testime për të dyshuar të prekur nga COVID-19, ndërsa 119 persona janë konfirmuar pozitivë me COVID-19. Shpërndarja...

E FUNDIT/2 humbje jete në spitalin Infektiv, shifrat vijojnë të jenë...

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar në vend 67 raste të reja të infektuar me koronavirus. Nderkaq jane...

Dy viktima të tjera nga koronavirusi, shtohen sërish rastet e reja...

Në 24 orët e fundit, referuar shërbimit infektiv, një paciente 78 vjeçare nga Tirana, e transferuar nga një spital jopublik, ka ndërruar jetë në...

Konfirmohen raste pozitive në Gjirokastër, infektohen punonjës të bashkisë dhe...

Pesë raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në Gjirokastër. Burime për Abc News bëjnë me dije se rastet e reja janë raste kontakti, 3...

Rregulla të reja për aeroportet gjermane, çfarë duhen të dinë qytetarët

Rifillimi i fluturimeve do të thotë ndër të tjera që pasagjerët duhet të planifikojnë më tepër kohë për të shkuar në aeroport. Pasagjerët duhet të...

U hodh nga kati i tretë pasi pa hajdutët, zbulohet e...

Paraditen e sotme, në një njoftim nga policia u raportua se një grua ishte hedhur nga lartësia pasi kishte kuptuar se i kishin hyrë...

FOTO/Dalin sot në treg kartëmonedhat e reja 200 dhe 5000 lekë,...

Dy kartëmonedhat 200 dhe 5000 lekë kanë dalë në qarkullim këtë të hënë. Seria e re e kartëmonedhave është prodhuar me teknologjitë më të...

Ishte kthyer në makth për të renë, pse policia arrestoi 39-vjeçarin...

Një 39-vjeçar ishte kthyer në makth për një të re. Kjo e fundit e ka denoncuar në polici dhe policia ka marrë masat e...

Virusi i merr jetën brenda 24 orëve të resë nga Tirana,...

Rasel Çarçani është 18 vjeçare e cila nuk mundi të mbijetonte dot ndaj virusit që shkaktoi sëmundjen e meningjitit. 18 vjeçarja nga Tirana ndërroi...