Tag: e moshuara

Dhunohet në banesën e saj gjatë natës e moshuara në Gjirokastër,...

Një moshuar është dhunuar mbrëmjen e djeshme nga një person i paidentifikuar në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23.00 në fshatin Palokaster. Dhunuesi ka...

‘Maskat’ grabisin të moshuarën në Pukë, dy persona e lidhin dhe...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Kishagji të Pukës ku është dhunuar dhe grabitur nga persona të maskuar një e moshuar. Grabitësit kanë...

Viktima e 43 nga koronavirusi, e moshuara prej ditësh e shtruar...

Shkon në 43 numri i viktimave nga COVID-19 në Shqipëri. Fatkeqësisht një 70 vjeçare nga Durrësi ka ndërruar jetë. Në 24 orët e fundit një...

Viktimë tjetër nga koronavirusi, vdes e moshuara tek Infektivi

Një tjetër pacient ka ndërruar jetë nga koronavirusi në vendin tonë, duke e çuar në 38 numrin total të viktimave. E moshuara ishte shtruar tek...

Burri i vdiq nga koronavirusi, gruaja në Fier ndërron jetë 15...

Një e moshuar rreth 87-vjeçe, mbylli sytë mesditën e sotme, vetëm 15 ditë pasi burri i saj ndërroi jetë në spitalin Infektiv në Tiranë...

FOTO/Shpërthim e zjarr në një banesë në Devoll, humb jetën brenda...

Një e moshuar humbi jetën mëngjesin e sotëm në Devoll pasi banesa e saj u përfshi nga zjarri. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Poloskë, ndërsa...

LAJM I FUNDIT/Vdes e moshuara në Kurbin, dyshime për koronavirus

Një 72-vjeçare ka gjetur vdekjen mbrëmjen e kaluar në qendrën shëndetësore të Mamurrasit në Kurbin. Sipas mediave, E moshuara nga Mamurrasi ka shkuar në gjendje...

Digjet kasollja, e moshuara në Vlorë humb jetën mes flakëve

Policia e Vlores ka dhene informacione lidhur me nje ngjarje te rende te ndodhur ne Vlore. Nga informacioni paraprak, dyshohet se në një stan ka...

Aksidenti në Kombinat, policia jep detajet zyrtare, e moshuara në gjendje...

Policia ka dhënë detajet zyrtare lidhur me aksidentin që ndodhi pak minuta më parë në Kombinat. Policia konfirmon plagosjen e një personi, e cila sipas...

Tërmetet/Gjesti prekës i kësaj të moshuare nga Gjirokastre: Do jetojmë vetëm...

Në situata kaq te veshtira kemi kuptuar se solidariteti i shqiptareve kudo ndodhen është i madh dhe për t'u vlerësuar. Ketyre u është bashkuar dhe...