Tag: e mitura

Përdhunohet e mitura në zonën e plazhit në Durrës, arrestohet një...

Një vajzë 16 vjeçare është abuzuar seksualisht nga një adoleshent. Ngjarjen e rende e ka bërë me dije policia e Durrësit. Në një njoftim të...

Pranga 60-vjeçarit në Lezhë, akuzohet për marrëdhënie seksuale me të mitur...

Një ngjarje e rende ka ndodhur në Lezhë, ku një person mendohet se ka abuzuar me një te mitur me aftesi te kufizuar. Sipas policisë,...

DETAJE/Postoi foto intime të vajzës së saj minorene, gjykata dënon nënën...

Gjykata e Tiranës ka dënuar me burg tre femra të akuzuara për një vepër penale jo të zakontë në Shqipëri, atë të “pornografisë”. Ato janë...

Pas darkës e ftoi të shkonin në hotel, 36-vjeçari tentoi të...

Një 36-vjeçar është arrestuar pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një vajzë të re me të cilën sapo kishte konsumuar...

DETAJE/Kurthi për të shfrytëzuar të miturën për prostitucion, nuk ka “mëshirë”...

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar 15 vite burg për Enea Sinanin dhe Elton Drapin pasi akuzohen kanë shfrytëzuar për qëllime prostitucioni një...

Ngjarja e rëndë në Kosovë, 16-vjeçarja përdhunohet nga mësuesi e polici,...

Ndërsa Shqipëria është tronditur nga skandali i përdhunimit në Kavajë, dhe në Kosovë është e njëjta histori, ndoshta dhe në përmasa më tragjike. Një 16-vjeçare...

Zbardhet vdekja e 13-vjeçares, policia: U vetëvra me armë gjahu

Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarja e ndodhur pasditen e djeshme ku e mitura K. B., 13 vjeçe ndërroi jetë në spital. Në përfundim të...

Vdekja e 13 vjeçares në Tiranë, familjarët: Na e vranë me...

Familjarët e 13-vjeçares që ndërroi jetë mbrëmë në rrethana të paqarta deklarojnë se vajza është vrarë me armë zjarri. Ata thonë për Report se Kasandra...

Zbardhen detajet e para, minorenia që vdiq në spital e vrarë...

Zbardhen detajet e para nga vdekja e sotme e vajzës 13-vjeçare në Tiranë. Nga të dhënat paraprake, mësohet se minorenia është vrarë me armë zjarri,...

Pamje tronditëse, policia shoqëron me forcë 10 banorë, mes tyre një...

Policia ka shoqëruar me dhunë 10 banorë të Jalës. Ata janë marrë me furgon policie dhe janë dërguar në komisariat. Mes tyre është shoqëruar...