Tag: e enjte

Horoskopi, 12 shtator 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë për jetën familjare, me ndonjë shqetësim më shumë, por natyrisht çdo situatë është ndryshe....

Horoskopi, 29 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do keni shume ulje dhe ngritje gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Here do mërziteni dhe here do buzëqeshni. Beqaret fale shume...

Horoskopi, 11 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite përgjithësisht e qete kjo e sotmja për te dashuruarit. Duhet thënë se do i jepni me shume rëndësi komunikimit dhe do i zgjidhni...

Aksioni opozitar, bllokohen akset kryesore, zbulohet ku do jetë Basha

Pak orë para nisjes së protestës së opozitës zbulohet se ku do jetë kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha. Opozita e Bashkuar do të protestojë...

Parashikimi i motit, ja temperaturat sipas qyteteve

Vazhdojnë të dominojnë temperaturat e larta, sidomos në jug dhe pjesën qëndrore të vendit. Përjashtuar këtu Verilindjen dhe zonat Lindore ku pasditja fuqizon vranësirat...

Mot i nxehtë dhe me temperatura të larta, nuk mungojnë as...

Këtë të enjte, moti do të mbetet i nxehtë dhe kryesisht me diell sidomos në zonat e bregdetit. Ndërsa vranësira kalimtare të pakta deri në...

Parashikimi i motit, një e enjte me kthjellime dhe temperatura në...

Territori shqiptar mbetet gjatë gjithë ditës në kushtet e motit të kthjellët përjashtuar Verilindjen dhe zonat Lindore ku pasditja fuqizon vranësirat duke gjeneruar shira...