Tag: E diela shqiptare

HISTORIA/ 16 vjece, u nis ne kembe per ne Greqi, si...

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, Luljeta ka treguar peripecitë që i është dashur të kalojë, pasi u largua nga...

Dy miqtë goditen LIVE në studio: Dalim jashtë, rrihemi, vritemi, s’e...

Në seancën e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq”, përballë njëri-tjetrit janë dy miq të mirë të dikurshëm, por që sot përballen me një konflikt...

VIDEO/ Një copë tokë la 30 vjet pa folur motër e...

Shtëpitë e tyre i ndan vetëm një gardh, por motër e vëlla nuk kanë folur për 30 vjet bashkë pas një sherri për një...

“Jazëk të qoftë ty”/ Dy motrat përplasen ashpër LIVE për pronat

Valentina dhe Drita, dy motra nga Vlora, ishin sot në rubrikën “Shihemi në gjyq” të programit “E Diela Shqiptare”, në Tv Klan. Sherri për pronat...

VIDEO/ 15 vjet dhunë e vuajtje, prindërit-vajzës: Fale, ose për ne...

Donika ka kaluar një kalvar të vërtetë vuajtjesh me familjen e ish-bashkëshortit të saj. E sikur të mos mjaftojë fakti që ajo po rriti...

Sakrificat e një nëne shqiptare: I nisja djalit çdo 3 muaj...

Aida një grua me origjinë nga Vlora ka qenë pjesë e rubrikës “Ka një mesazh për ty” në “E diela shqiptare” në TvKlan për...

Historia e dhimbshme: Nusen e goditi tensioni dhe ra mbi arkivol...

Një histori e dhimbshme e një bashkëshorti i cili rreth 3 vite më parë humbi bashkëshorten e tij si pasojë e sëmundjes së diabetit...

“Na 500 mijë lekë dhe hiq fëmijën”/ Historia e vajzës shqiptare,...

E braktisur nga babai i fëmijës, familja dhe motra e saj, Julida po përjeton historinë më të vështirë të jetës së saj. Sot në “Rubrikën...

Urimi i “hidhur” për balerinën e të Dielës Shqiptare…

Ndryshe nga herët e tjera, këtë të diel në “Ka një mesazh për ty” të ftuara ishin koreografja Kozeta Bakiu dhe balerinat e “E...

Pas përplasjes për pronën, dy motrat shqiptare zihen live për burrë

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në gjyq” ishin të pranishme dy motrat, zonja Mrie dhe zonja Vera. Ato kanë ardhur për një borxh që Vera...