Tag: dyshimet

Ekzekutohet biznesmeni i ndërtimit në Himarë, dy pistat e hetimeve: Borxhi...

Biznesmeni Nikollaq Goro u ekzekutua mëngjesin e sotëm në Himare nga persona ende të paidentifikuar duke rikthyer frikën e ngjarjeve të rënda në vend. Dyshohet...

Zhdukja e të rinjve në Malësinë e Madhe, zbulohet telefonata që...

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë në Malësinë e Madhe ku dyshohet se janë vrarë shtetasit Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj,...

Momenti kur vajza e Putin merr vaksinën kundër Covid-19, dokumentat sekretë...

Presidenti rus Vladimir Putin deklaroi dje me tone fitimtare se Rusia ka siguruar vaksinën kundër Covid-19, e para ne bote qe ka avancuar ne...

E FUNDIT/Tre “të fortëve” në Fier i sekuestrohen 200 mijë euro...

Policia e Fierit ka konfiskuar katër apartamente dhe 1 automjet me vlerë tregu 200 mijë euro. Sipas hetimeve, tre pronaret e apartamenteve akuzohen se e...

FOTO/Vrasja e 45-vjeçarit në Korçë, pista kryesore e hetimeve, policia shoqëron...

Flamur Duci u gjet mëngjesin e sotëm i vdekur pranë lokalit të tij. Ai kishte shenja djegie në trup dhe dyshohet se është vrarë...

DETAJE/37-vjeçari mbeti i vrarë para banesës në Vlorë, pistat ku po...

Kreshnik Dashaj ishte viktima e radhës nga një vrasje e mistershme në Vlorë ditën e djeshme. Sipas burimeve nga policia, trupi i 37-vjeçarit u...

DETAJE/ Dyshimet për lidhjen e shqiptarit me 613 kg kokainë të...

Vrasja e 41-vjeçarit nga Borshi i Sarandës, Adriatik Lagjaj, në fillim të këtij muaji në Kolumbi është dyshuar si e lidhur me sasinë rekord...

DYSHIMET/ Polici i plagosur kishte lidhje me grup kriminal!

Efektivi i komisariati nr. 1., Ermal Bregu, i plagosur mbrëmjen e së martës në ambientet e një lokali pranë ish-Parkut të Autobusëve në Tiranë,...

Atentati me eksploziv ndaj Inez Hajrulla, familja: S’ka lidhje me vrasjet...

Dy ditë më parë në një atentat me eksploziv në Vlorë mbeti i gjymtuar 25 vjeçari Inez Hajrulla, ndërsa policia është ende duke hetuar...