Tag: dy persona

E FUNDIT/ Plagosen dy persona në Pogradec

Dy persona kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në fshatin Rremenj në Pogradec pasi janë konfliktuar me njëri-tjetrin. Ngjarja ka ndodhur pas sherrit i...

EMRAT/Shembet miniera në Artanë, humb jetën tragjikisht inxhinieri dhe punonjësi

Dy punonjës në minierën e Artanës kanë humbur tragjikisht jetën si pasojë e një shembjeje që ndodhi gjatë punës. Ministria e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë,...

EMRAT/Dy të vdekur nga familja në Berat, u helmuan nga gazi...

Gentian Hoxha, Neim Hoxha dhe Kamber Hoxha ishin duke hapur një pus për vaditje dhe dyshohet se kanë hasur në një xhep gazi. Pasi njoftuan...

Gomonia në Vlorë shkon larg dhe rrezikon mbytjen, nisin hetimet nga...

Dy persona janë shpëtuar fatmirësisht nga mbytja në Vlorë. Policia kufitare në bashkëpunim me rojen bregdetare të Vlorës i kanë shpëtuar dy personat të...

FIER/ Aksident fatal , humbin jetën dy persona

Një autobus nga Kosova është aksidentuar në qytetin e Fierit gjatë ditës së sotme. Për pasojë, kanë humbur jetën dy fatorinot. Viktimat janë shtetasit Arianit Bytyqi...

LAJM I FUNDIT/Arrestohen dy të rinj nga Tirana, njëri prej tyre...

Policia e Tiranës ka arrestuar dy të rinj nga Tirana të cilët ishin shpallur në kërkim për veprat penale të mashtrimit me kredi dhe...

Fundjava në bregdet, mbyten dy persona

Fundjava e cila sjell që plazhet të frekuentohen nga shumë pushues, nuk ka rezultuar të ketë nisur mbarë. Brenda ditës së sotme, raportohet për...

FOTO/ Tragjike në Vlorë, dy persona gjenden të vdekur, janë asfiksuar...

Një ngjarje tepër e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, teksa mëngjesin e sotëm janë zbuluar dy persona të vdekur në një shtëpi...

VIDEO/ Policia e Tiranës arreston dy të shumëkërkuar të drejtësië italiane,...

Policia e shteti ka vijuar punën për kapjen e shtetasve të shpallur në kërkim ndërkombëtar, duke bërë të mundur arrestimin e dy personave me...