Tag: droga

DETAJE/Lirohen vlonjatët e arrestuar për gomonet me drogë në Greqi, zbardhen...

Shqiptaret Aleksander Brozi, 25-vjec, Hajri Shehaj 42-vjec dhe Renato Dalipaj 42-vjec, te tre nga Vlora, u lanë të lirë me detyrim paraqitje dhe me...

137 kg kokainë në portin e Durrësit, Apeli merr vendimin për...

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për oficerin e e sigurisë në portin...

DETAJE/Droga e paketuar me logon “KF Elbasani”, del fotoja e trafikantëve...

613 kg kokainë u kapën në Brazil nga Policia Federale braziliane, në një zonë rurale në Brasnorte, të cilat ishin të paketuara me logon...

Kokainë dhe oriz në Durrës, flet ish-punonjësi i anijes: Mendova si...

Altin Myslihaka, një prej të arrestuarve për 137 kg kokainë me kontenier në portin e Durrësit, ka dhënë dëshminë e tij në Gjykatën e...

VIDEO/Droga e kapur në Greqi u nis nga Vlora, zbulohet skema...

Detaje të reja janë bere mësuar pas lajmeve te droges së  kapur ditët e fundit në Greqi. Mediat greke shkruajne se droga është nisur...

Droga e kapur në ishull, media greke zbulon detaje: Kemi të...

Media greke Kathimerini ka shkruar një artikull rreth aksionit të djeshëm të policisë greke lidhur me drogën e fshehur në një ishull. Media greke shkruan...

“Kush tradhtoi?!” Gazetarja ngre pikëpyetjet: Çfarë nuk u tha për kokainën...

Ato që policia deklaroi në konferencën për shtyp nuk janë informacionet e mjaftueshme për ngjarjen me kontinierët në portin e Durrësit. Gazetarja e kornikës Anila...

EMRI/Zbulohet se kush është biznesmeni që priste 137 kg kokainë në...

Eshtë mësuar nga mediat identiteti i personit të shpallur në kërkim nga policia për 4 konteinerët me drogë që u bllokuan në portin e...

VIDEO/Droga në kontinierë, policia jep detajet: U sekuestruan 137 kg kokainë

Në kontenierët e bllokuara në Portin e Durrësit u sekuestruan 137 kg kokainë. Policia e Shtetit në një dalje për mediat dha të gjitha...

FOTO/U kap me 1 ton drogë në Janinë, zbulohet emri i...

Eshte zbuluar identiteti i te riut shqiptar i cili u kap me rreth 1 ton droge ne kufirin grek. Burime konfidenciale nga policia greke...