Tag: droga

Vlorë, policia asgjëson 238 rrënjë kanabis, në kërkim pronarët

Policia e Vlorës ka asgjësuar 238 rrënjë kanabis. Pas informacioneve të siguruara në rrugë operacionale në fshatin Selenicë policia ka gjetur dhe ka sekuestruar...

EMRI & FOTO/ Vlorë, sekuestrohen 300 kg drogë, në pranga pronari

Gjatë natës së kaluar janë sekuestruar 300 kg lëndë narkotike e dyshuar si kanabis sativa. Operacioni është bërë në fshatin Grabian të Vlorë, ku është...

VIDEO/ Droga e Llakatundit po vjen në Tiranë, kush po e...

Ish-Kryeministri ka publikuar një video ku shihet se po transportohet droga e Llakatundit për në Tiranë. Një qytetar I ka dërguar videon bashkë me...

Në Vlorë u kapën 25 tonelata, droga është e Habilajve

Ish-Kryeministri Sal Berisha, ka bërë një denoncim në faqen e tij në facebook, në lidhje me drogën e kapur në Vlorë. Sipas një mesazhi që...