Tag: drita saliaj

Krimi horror në Mallakastër, bashkëshorti i viktimës tregon detajet: Autorët e...

Në një rrëfimi ekskluziv për emisionin “Me Zemër të Hapur”, në News24, bashkëshorti i të ndjerës Drita Saliaj, e masakruar në fshatin Gjerës të...

‘Mbylle gojën ose do të q… ropt’, Dëshmia e plotë e...

Krimi horror i ndodhur në fshatin Gjerpës të Mallakastrës, ku Drita Saliaj, u mbyt me peshqir dhe më pas u hodh në ujërat e...