Tag: drimadhes

Beri ndertim dhe plazh me rere ne Drimadhes, gjobe per biznesmenin

Gjobitet një tjetër subjekt në shkelje në zonën e Drymadës, Himarë. Aksioni nga Policia e Himarës u krye në bashkëpunim me Inspektoriatin Kombëtar të Mjedisit...

Një bisedë me berberin që qethi Ramën, kryeministri nuk kërkoi kupon...

Videoja e kryeministrit Rama tek berberi, për disa ditë është kthyer në një video virale ku dhe ka patur reagime të forta. Berber Sandri ishte...

FOTO/Kujt ia mban të hajë në Drimadhes

Shikoni këtë faturë. Mjafton për të thënë që Drimadhes ti marrësh diellin por jo drekën. 120 mijë lekë për dy veta pasi kanë pirë...