Tag: dorezat

Koronavirusi/Mjeku epidemiolog jep tjetër lajm të mirë: Ato dorezat hiqini po...

Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti ka ndare nje lajm te mire me gjithe ndjekesit e tij. Shume aktiv me keshilla dhe mendime lidhur me koronavirusin,  epidemiologu...

Ndërron jetë një tjetër mjek italian, ditëve të fundit po punonte...

Ndërron jetë edhe një tjetër mjek italian që kishte dalë pozitiv në testet për koronavirusin. 57-vjeçari punonte në një spital në qytetin e Codogno. Marcello...