Tag: djegin

EMRI/ Shkodër, oficerit të krimeve i djegin makinën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër mëngjesin e sotëm. Një officeri krimesh në policinë e Shkodrës rreth orës 4 të mëngjesit, i kanë...

FOTO GALERI/ Dy burra përdhunojnë 28 vjeçaren dhe e djegin të...

Dy burra kanë përdhunuan një 28 vjeçare dhe më pas e kanë djegur të gjallë në Britani. Stephen Unwin dhe William McFall i dërguan mesazhe...