Tag: divorc

Pret të marrë mandatin e deputetit, gruaja i kërkon divorcin Gjuzit...

Teksa pret rradhën për të marrë mandatin e tij si deputet, duket se gjërat s’kanë ecur edhe aq mirë në jetën e tij private....

VIDEO/Pas një viti, reperja me famë botërore i jep fund martesës

Cardi B ka njoftuar se ajo dhe bashkëshorti i saj Offset janë ndarë. Në një video të postuar në llogarinë e saj në Instagram, të...

Divorc pas 14 vitesh, gruaja: Ish-bashkëshorti nuk më lejon të takoj...

Divorci dhe pasojat e tij shpesh herë nuk kanë të sosur. Historia e 36-vjeçares nga Korça e rrëfyer në emisionin ‘Me Zemër të Hapur’ të...

E RRALLE/Gruaja urrente Leo Messin, mer fund martesa 14-vjecare

Futbolli ka ndikuar shpesh herë në lidhjet e dashurisë, ku femrat kërkojnë vëmendje më të madhe ose pëlqejnë ekipet ‘armike’ me ato të partnerit....

Pas dy divorceve, vajza thërret prindërit:”Eshtë fati im nuk është faji...

“Të jetosh për vetveten, jo për të tjerët”. Këtë ka kuptuar Ermelinda nga Kuçova pas dy martesave të dështuara ndër vite. Në të dy rastet...

Divorc pas 58 vitesh, bashkëshorti ishte gay

60 vite martesë duken të ishin të lumtura për çiftin piemontez të transferuar në Siçili. Por gjatë pushimeve në Sardegna, Itali, gruaja 82 vjeç...

U ndanë pas 7 vitesh martesë, burri akuzon live ish-gruan: E...

Pas 7 vitesh martesë, me tre fëmijë 30-vjeçarja që ndodhet sot në studion te emisionit “Me zemër të hapur” në News24 shkoi drejt divorcit....

STUDIM/Divorci ka një sezon, ja cilët muaj përfshin

Ashtu sic ekziston sezoni i dasmave, një hulumtim sugjeron se ekziston edhe një sezon i divorcit. Pasi që sociologët nga Universiteti i Washington i kanë...

Histori prekëse/ Fundi i një martese 40-vjeçare: Nëse po e lexon...

Një ditë të bukur, një çift të moshuarish rreth të 70-ave hyjnë në një studio ligjore për të nisur procedurat e divorcit. Në fillim,...

Burri i kërkon divorcin, gruaja i shkruan të dashurës së tij

Një vajzë nga Tirana duket se është mashtruar keq nga i dashuri i saj. Ajo pretendonte se ishte në një lidhje serioze dhe kishte...