Tag: digjet “Lexus-i”

FOTO/ Përsëri zjarrëvënie e qëllimshme në Vlorë, pas mesnate “Lexus-i” luksoz...

Një tjetër zjarrëvënie e qëllimshme ka ndodhur mbrëmë pas mesnatës në qytetin e Vlorës dhe shënjestra ka qenë sërish një makinë. Sipas policisë makina...