Tag: dhune

Kamëz, përfundon në polici nusja që dhunonte kunatën

Një 34-vjeçare u arrestua nga Policia e Komisariatit numër 2 në kryeqytet, pasi akuzohet se ka dhunuar kunatën. Burimet e Policisë bëjnë me dije se...

Sarandë, kundërshton dhe dhunon policin, arrestohet në flagrancë 44 vjeçari

Policia ka bërë arrestimin në flagrancë të shtetasit Ismail.S., 44 vjeç, banues në Vlorë, pasi ka kundërshtuar dhe ushtruar dhunë fizike ndaj një punonjësi...

Korçë, kapet maniaku që përdhunonte femrat

Policia e Korçës ka vënë në pranga një 30 vjeçar i cili ushtronte dhunë mbi femrat dhe më pas kryente marrëdhënie seksuale me to. Zani...

EMRI/ Shijak, e rreh brutalisht nusen, por ja çfarë i gjen...

Një nuse e re 18 vjeçare është rrahur brutalisht nga I shoqi. Njerëzit që kanë dëgjuar të bërtiturat e të resë kanë lajmëruar menjëherë forcat...

FOTO/ Ksamil, po i kontrollonin biznesin, abonenti dhunon dy punonjës të...

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka denoncuar në polici shtetasin me iniciale E.L, pasi kundërshtoi dhe dhunoi dy punonjësit e OSHEE që po...

VIDEO-SKANDAL/ Policia, dhunë mbi të rinjtë, arrijnë deri te shkopi i...

Një ngjarje e paprecedentë është regjistruar sot në Durrës. Disa punonjës policie goditën me grushte e shqelma dy të shoqëruar në furgonin e policisë. Sipas...

Durrës, rreh gruan por nuk ndalet me kaq, ja çfarë i...

Një i ri ka rrahur gruan e tij në mënyrë barbare. Por bashkëshorti dhunues nuk është ndalur me kaq. Më pas ai i ka vënë zjarrin...

VIDEO/ Samiti i G20, mes dhunës në Hamuburg, rrethohen Liderët e...

Dhunë, kaos, protesta dhe ndërhyrje e policisë në Hamburg të Gjermanisë. Në një situatë të tillë ka filluar sot samiti i G20-ës, që mbledh...

Pedofili i Peshkopisë që përdhunoi dhe vrau 10 vjeçarin tenton vetëvarjen,...

Historia e Shpëtim Zizës, një emër i njohur për drejtësinë shqiptare, është rikthyer në emisionin ‘Me zemër të hapur’. Ai është dënuar me burgim...

E bën për spital bashkëshorten, arrestohet futbollisti i njohur i Bayern

Një futbollist i njohur ndërkombëtar ka rrahur në mënyrë brutale gruan e tij duke e bërë për spital. Futbollisti i Bayern Munchen, Kingsley Coman, është...