Tag: Denoncime

“Kudo është futur paraja e pistë”, Ish-deputeti citon raportin e huaj:...

Ish-deputeti Genc Pollo sot ka rikthyer ne vemendje ate qe opozita e ka denoncuar vazhdimisht, si ndertimet ne kryeqytet, firmat e te cilave nuk...

VIDEO/Ndiqini videot, ish-deputeti: Realiteti është i ndryshëm nga propaganda e Rilindjes...

Të moshuarit janë konsideruar si grupmosha më e rrezikuar nga koronavirusi dhe per kete arsye duhet të shtohet perkujdesi dhe vemendja ndaj tyre. Por, ne...

PD pritet të publikojë fakte, Basha: Në 2 javë qeveria ka...

Partia Demokratike pritet të publikojë fakte tronditëe sesi në vetëm 2 javë, qeveria ka dhënë 52 milion euro pagesa dhe tendera për miq dhe...

“Kush e ka radhën”, Bardhi publikon hartën e kryebashkiakëve me të...

Duke publikuar harten me kryebashkiaket e denoncuar nga PD, Gazment Bardhi ngre disa pyetje për kryeministrin Edi Rama, per te cilen thotë se është...

FOTO/”Tërmeti i vjedhjes zhduku 1 milionë euro nga rikonstruksionet”, PD denoncon...

Përfaqësues të Partisë Demokratike denoncuan këtë mesditë abuzimin, që sipas tyre, kap vlerën e rreth 1 milion eurove, dhe që bëhet fjalë për rikonstruksionin...

31 shkolla të dëmtuara, LSI i drejton 11 pyetje Ramës: Nuk...

31 shkolla raportohen plot me dëme dhe i jane nenshtruar riparimeve. Tërmeti zbuloi dhe cilësinë e dobët të ndërtimeve por dhe cilesise se rikonstruksioneve...

Burrat jashtë kontrollit në Belsh dhe Cërrik, njëri i nxjerr gruas...

Dy ngjarje të rënda janë shënuar brenda dy familjeve, ku thelbi i së cilave është dhuna dhe kërcënimi ndaj grave. Raportohet nga burime policore se...

“Sajojnë që të më ulin imazhin”, Mark Babani kthehet me sulm:...

Pas disa denoncimesh dhe bërje publike të provave, ka ardhur reagimi i Mark Babanit, i cili ka folur lidhur me akuzat e PD. Sekretari i...

“Rama artist i mashtrimit”, Basha liston vjedhjet: Miliarda euro janë marrë...

Lideri Demokrat Lulzim Basha ka shkruar së fundmi se Shqipërisë po i bëhet grabitja më e madhe nga kryeministri Edi Rama. Basha ka listuar...

FOTO/PD mesazh Pjetrit: A të kujton gjë data 27 Janar 2003?...

Partia Demokratike ditën e sotme shpërndau në të gjithë qytetin fletushka me mbishkrimin“Narko-Valdrini jashtë Bashkisë”, ndërsa kujtojmë se prej javësh PD ka denoncuar kandidatin...