Tag: denoncim

“Ministri i tenderit hajdut 30 milionë euro”, PD: Lleshaj nuk përgjigjet,...

Lealba Pelinku ka reaguar së fundmi në rrjetet sociale lidhur me tenderin korruptiv që PD e denoncoi ditëve të fundit, lidhur me uniformat e...

Denoncim me video/Policia terror në mes të natës ndaj biznesit në...

Ish-deputetja Nada Meçorapaj denoncon nëpërmjet një video se Policia e Shtetit dhe ajo Bashkiake ka hyrë duke bërë terror n% mes të natës në...

“Filluan të shtetëzojnë pronat private”, Ish-deputetja: Çohuni Shqiptarë, bijtë e etërve...

Ditën e sotmë, Partia Demokratike denoncoi një tjetër skandal të grabitjes së pronës publike në rrugën e Kavajës. Sipas PD, qeveria po kërkon të shtetëzojë...

Denoncimi i PD-së: Policët e kapur në dosjen 184 janë...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Xhemal Gjunkshi në një deklaratë për mediat u shpreh se të gjitha denoncimet e Partisë Demokratike për dhunën barbare të...

Denoncim/ Qytetarja: Po na heqin ndihmën ekonomike se nuk votuam

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka ndarë me ndjekësit në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, denoncimin e mbërritur në adresë të tij nga një “qytetare...

VIDEO/”Dhunë shtetërore në Dibër”, Paloka: Po ushtrohet nga e njëjta bandë...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, doli në një deklaratë për mediat duke akuzuar ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe Kryeministrin Rama se kanë...

“DENONCIM I PD”/“PS mbush kutitë, nis dorëzimi masiv i fletëve të...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në “Facebook” mesazhin e një qytetari dixhital, i cili denoncon se ka nisur mbushja e kutive të votimit nga...

“Simpatizantë të PS goditën me thikë qytetarin”, Salianji denoncon rastin e...

Një denoncim i fortë ka ardhur nga ish-deputeti Ervin Salianji, i cili bën me dije se militantët e PS janë bërë të dhunshëm. Sipas tij,...

DENONCIM I PD/ Ministrja Xhaçka shfrytëzon makinerinë shtetërore

Ish deputeti I PD në Dibër , Xhemal Gjunkshi ka bërë një deklaratë ku denoncon, se Ministrja Olta Xhaçka ka kryer shkelje të ligjit ...

Denoncimi/ Në Bulqizë dy aktivistë të ‘Rilindjes’ tentuan të vrasin një...

Ish shefi i shtabit të përgjithshëm të Forcave të Armatosura ka denoncuar një ngjarje të rëndë të ndodhur në Bulqizë, ku dy persona kanë...