Tag: denoncim

“200 milionë tender për konviktet”, PD denoncon Veliajn: Ka rënë tavanet...

Partia Demokratike ka vendosur në qender të akuzave ditën e sotme, kryebashkiakun Erion Veliaj, teksa çështja ka të bëjë me tenderat e rikonstruksionin e...

FOTO/Koncesioni i shëndetit, ish-deputeti denoncon: Çmenduri me sterilizimin e instrumentave mjekësore...

Ish-deputeti Bardh Spahia ka denoncuar sërish koncesionin e sterilizimit, i cili sipas tij është korruptiv. Sipas tij, duke shpjeguar atë që ndodh në spital, Spahia...

“Jepen me koncesion porti i Kepit të Rodonit dhe të Sarandës”,...

Partia Demokratike ka denoncuar dhënien me koncesion të dy porteve kryesore në vend. Sipas PD, kryeministri Edi Rama i ka dhënë me koncesion krimit...

FOTO/PD denoncon të dhënat e fundit nga KLSH: Qeveria gënjeu dhe...

Nga selia blu, Jorida Tabaku, u ndal tek raporti i Kontrollit të Lartë të Shtetit, e cila sipas saj evidentoi qartë se janë fshehur...

Shqetësimi për ujin e pijshëm, LSI denoncon Veliajn: Rriti çmimin! Fondet...

Pas disa denoncimeve dhe shqetësimeve të ngritura nga qytetare por dhe nga Partia Demokratike, gjithashtu dhe LSI ka reaguar lidhur me problemin e ujit...

Denoncimi/ Berisha:“Të fortët e partisë zhdëpin në dru policin, fshihet ngjarja”

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një mesazh të radhës nga “qytetari digjital”. Në një postim në llogarinë e tij zyrtare në “Facebook”, Berisha ka ndarë...

DENONCON Partia Demokratike: Fituesi i 18 miliardëve , familjarët e Ramës...

Partia Demokratike ka dalë sot në një denoncim lidhur me tenderin e zhvilluar nga Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionitpër “modulin e ri tatimor”...

DENONCON Ish kryeministri:Kajmaku I Ramës eshte i dënuar dhe në...

Në një postim në facebook ish kryeministri Sali Berisha ka thënë se Agim Kajmaku, I emëruar si kryetar bashkie Vorë , ka pasur probleme...

Ish-deputetja denoncon show-n e zv.kryeministrit: Braçe e denoncoi për heqjen...

Zv/Kryeministri qe ka marre flamurin e mbrojtjes se interesit publik dhe po iu ‘jep derrmen’ gjithe kundravajtesve te vegjel e te medhenj, ka denoncuar...

Rama u mburr me zhdukjen e infeksioneve spitalore, Vasili ia nxjerr...

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili ka shënjestruar kryeministrin Edi Rama, teksa këtë herë e kritikon lidhur me shëndetësinë, një prej temave për të cilat...