Tag: denoncim

Mjeku nxjerr bllof Ramën: Më pushuan tre herë nga puna, ja...

Mjeku I QSUT, ka fituar tre herë vendin e punës. Petrit Vargut I është dhënë tre herë paralajmërimi për pushimin nga puna dhe të treja...

FOTO/ Denoncimi i Bashës tek OSBE: Zgjedhjet e 25 qershorit, triumf...

Kryetari i Partisë Demokratike, priti sot delegacionin e drejtuesve të lartë të misionit të vëzhguesve të OSBE-ODIHR, kryesuar nga Ambasadori Peter Teljer, dhe e...

Kukës, prefekti tenton të blejë votat, qytetari e dorëzon në Prokurori

Prefekti i Kukësit Liman Morina është kallëzuar në Prokurorinë e rrethit Kukës, pasi dyshohet se ka konsumuar në zyrën e tij, veprën penale të...