Tag: deklarimi

OFL kërkon justifikimin e pasurisë për 3 persona, mes tyre një...

Tre persona të dënuar për aktivitete të rënda kriminale do të duhet të deklarojnë pasurinë. Burmet bëjnë të ditur se OFL i ka dërguar formularin...

Dy Astritëve të Shijakut iu dërgohet formulari i deklarimit të pasurisë

Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar dy shtetasve nga Shijaku formularin e vetëdeklarimit të pasurisve. Më pas, përgjigjet e marra do t’i dërgohen...

OFL shkon në JUG, iu çon formularët për deklarimin e pasurisë...

Operacioni Forca e Ligjit zbret në Jug, ku iu ka dërguar formularët për deklarimin e pasurive dy personave të tjerë, të dënuar më parë. Zëdhënësja...

DETAJE/Kush është Pajtim Serjani, miku i Shullazit, i shpëtoi atentatit tek...

Pajtim Serjani është emri i radhës nga OFl. Serjani është edhe mik me Emiliano Shullazin, të cilit po ashtu OFL i ka dërguar formularin. Pajtim...

“Nga vrasja e policëve te arratisja spektakolare nga gjykata”, Kush janë...

Operacioni i  Forca e Ligjit ka goditur sërish në Tiranë dhe Durrës!  Dritan Dajti në Tiranë dhe Xhevdet Troplini në Durrës janë vendosur në...

LAJM I FUNDIT/OFL u kërkon të justifikojnë pasuritë Dritan Dajtit dhe...

Vijon operacioni Forca e Ligjit, për dërgimin e kërkesave për vetëdeklarim të pasurisë, si dhe për sekuestrimin e pasurisë në kushtet e emergjencës. Në këtë...

EMRAT/Dy personat e tjerë që OFL kërkon deklarimin e pasurisë, një...

Oficerët e Operacionit Forca e Ligjit, i kanë dërguar kërkesë për deklarim pasurie dy personave në Durrës dhe Elbasan, konkretisht Suel Çelaj nga Elbasani,...

Lulzim Berisha firmos deklaratën e pasurisë, çfarë ndodh më pas

Lulzim Berisha ka firmosur ditën e sotme formularin dhe pritet të shqyrtohet nga organet ligjzbatuese vërtetësia e deklarimeve të tij. Sipas përfaqësuesit ligjor të Lul...

EMRAT/Radha e Durrësit, kush janë 3 shënjestrat e tjera të OFL-së

Tre persona të tjerë subjekt i ligjit special anti KÇK kane marrë formularët nga OFL dhe brenda 48 orëve duhet të justifikojnë pasurinë e...

VIDEO/Dalin dy emrat, OFL kërkesë për deklarim pasurie Lulzim Berishës dhe...

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar një kërkesë për deklarim pasurie Lulzim Berishës në Durrës dhe Ardian Çapjas në Elbasan. Ka qene vete...