Tag: deklarimi

Si u zbulua 46-vjeçarja në Rinas me mbi 18 mijë euro,...

Nje grua eshte ndaluar ne Rinas, me nje shume te madhe eurosh te padeklaruar. Ajo u kap gjate kontrollit ne aeroport, teksa kishte me...

OFL zbarkon në Fier e Divjakë, 4 emrat që duhet të...

Operacioni Forca e Ligjit ka trokitur sot në derën e 3 shtetasve nga Fieri dhe një Divjaka për ti dërguar kërkesën me shkrim për...

EMRAT/Të dënuar në Itali për drogë, OFL ‘zbarkon’ në Berat e...

Operacioni Forca e Ligjit eshte ndalur sot ne Berat dhe Polican, ku i ka kerkuar plotesimin e formularit 3 subjekteve. Nga burime zyrtare, bëhet fjalë...

OFL ndalet në Sarandë, Vlorë dhe Elbasan, piketon 3 emrat e...

OFL i ka dërguar formularin e vetëdeklarimit të pasurisë 3 personave në Sarandë, Vlorë dhe Elbasan. Konkretisht OFL i ka nisur formularin shtetasve: Klaudjos Dervishi, banues...

EMRAT/Të dënuar për krime të rënda, OFL çon formularët në Shkodër...

Operacioni Forca e Ligjit ka dërguar formularin për deklarimin  e pasurisë për 5 persona, 4 në Shkodër dhe 1 në qytetin e Tepelenës. Ata janë:...

OFL i dërgon formularin tre të “rrezikshmëve” në Tiranë, njëri prej...

Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularin tre personave. Burime nga OFL bëjnë të ditur se subjektet e radhës së OFL  janë: Orgest...

OFL shkon në Fier dhe Vlorë, u kërkohet llogari 3 emrave...

Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda,...

EMRAT/OFL ndalet në Tiranë, formulari shkon tek të dënuarit për vrasje...

OFL pas ndalesës në Kukës është rikthyer në qarkun e Tiranës ku i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë 3 të dënuarve në kryeqytet...

EMRAT/OFL në Kukës, formulari i dërgohet dy të dënuarve të njohur

Operacioni Forca e Ligjit është ndalur këtë të martë në Kukës. OFL u ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë Zejnel...

Drogë dhe organizatë kriminale, OFL i dërgon formularin katër personave të...

Operacioni Forca e Ligjit ka kerkuar deklarimin e pasurise per 4 persona te tjere, kesaj here e stacionuar ne qytetin e Fierit. Sipas informacioneve, behet...