Tag: deklarim

EMRAT/OFL i nis kërkesat për vetëdeklarimin e pasurisë katër personave në...

OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër personave në Tiranë, të dënuar për vepra të ndryshme penale. -Astrit...

EMRAT/OFL aksion në Tepelenë e Gjirokastër, “ultimatum” 4 personave për të...

Kater persona jane vene sot ne shenjestren e OFL-se, ne Tepelene dhe Gjirokaster.  Pasurine brenda 48 oresh duhet ta justifiojne shtetasit: Artur Vela, Leonard Koçi,...

EMRAT/Trafik droge, OFL zbarkon Korçë u dërgon formularin 4 të dënuarve

OFL këtë të mërkurë ka zbarkuar në Korccë ku u ka dërguar formularin e vetëdeklarimit 4 të dënuarve për prodhim dhe për shitje narkotikësh. Në...

Sekuestrohen afro 42 mijë paund te padeklaruara në Rinas, i kishin...

Dogana në Rinas u ka sekuestruar 42 mijë paund te padeklaruara dy udhëtarëve nga Britania e Madhe. Njoftohet se gjatë kontrollit të ushtruar, policia kufitare...

EMRAT/OFL “zbarkon” në Tropojë, formular 5 të dënuarve

Operacioni Forca e Ligjit vijon pa ndërprerë  në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. ​ Në kuadër të zbatimit...

EMRAT/Kush është shënjestra e radhës nga OFL, formulari u shkon tre...

Artur Guri, Elton Andreica (Muça) dhe Dylber Adema janë tre të dënuarit e radhës që janë vënë në shënjestrën e Operacionit Forca e Ligjit. Në...

Të akuzuar për vrasje dhe vjedhje, OFL u dërgon formularin 3...

Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularin tre personave ne Tirane. Subjektet e radhës të OFL janë Mario Meshini, Indrit Doçi, Ernest Doda. Sipas...

EMRA/OFL rikthehet në Tiranë, u kërkon formularin e pasurisë 3 personave...

OFL rikthehet sërish në Tiranë duke u dorëzuar formularin e vetëdeklarimit tre “të fortëve” nga kryeqyteti. Mësohet se bëhet fjalë për Denis Qordjan gjithashtu...

Prezantohet aplikacioni për shoferët, si do të kryhet lëvizja gjatë periudhës...

Më poshtë është rruga që duhet ndjekur nga drejtuesit e mjeteve për të shkakruar formularin me të cilin justifikohet lëvizja e mjeteve por vetëm...

EMRAT/OFL u kërkon të justifikojnë pasurinë dy të dënuarve për vrasje

OFL i ka dërguar kërkesë për vetëdeklarim të pasurisë dy personave nga Tiranë, të dënuar për vrasje. Aurel Hoxhallari, banues në Tiranë, është i dënuar...