Tag: dedikim

“Është koha të themi na fal Enver”, Rezarta Shkurta mbështet dedikimin...

Rezarta Shkurta ka publikuar një letër në InstaStory, e cila shpërfaq ndryshimin mes periudhës kur Shqipëria udhëhiqej nga diktatori Enver Hoxha dhe ditëve të...

Bushati humb të atin përtej oqeanit, dedikim prekës në rrjetet sociale

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati, njoftoi përmes një postimi në facebook ndarjen nga jeta të babait të tij. Siç bën me dije Bushati,...

“Agim Musta, qendrëstar i pamposhtur dhe personalitet i shquar mbyll sytë...

Sali Berisha i ka kushtuar një shkrim Agim Mustës, një prej intelektualëve, i cili luftoi deri në fund në mbrojtje të vlerave të demokracisë. Për ...

FOTO/Rrallë herë shohim një Adi Krasta të tillë, bën një dedikim...

Adi Krasta është padyshim një ndër moderatorët më të spikatur të formatit televiziv, ku pothuajse çdo drejtim që ai merr përsipër, del një sukses...

Shpëtim Saraçi dedikim prekës për Aleksandër Lalon: “Na e bëre me...

Ndarja e befasishme nga jeta e kompozitorit Aleksandër Lalo i ka lënë të tronditur jo vetëm familjarët, por edhe kolegët e tij. Kompozitori i...

Vrasja në Gjirokastër, miku i ngushtë dedikim prekës: Ike befasisht e...

Çifti i bashkëshortëve mbeti i vrarë nga kushëriri i tyre në banesë. Miku i tyre ka reaguar me një dedikim prekës në facebook. Engjell Serjani...

Vdiq në aksident me motorr, Barbana Dini i dedikon fjalë zemre...

Ergi Dini këngëtari nga Shkodra, nëse do të ishte gjallë do të mbushte 23 vjeç. Por fatkeqësisht gati një vit më parë, pak ditë...

Pa kë nuk jeton dot bashkëshortja e Granit Xhakës?

Bashkëshortja e Granit Xhakës, ka shkruar një dedikm të veccantë për njeriun e jetës. Futbollisti shqiptar i cili luan me Arsenalin , pak ditë më...

FOTO/ Këngëtarja shqiptare i jep fund pas 17 vjetësh, ja dedikimi...

Këngëtarja shqiptare ka vendosur ti japë fund lidhjes së saj pas 17 vjetësh. Bëhet fjalë për Jonida Maliqin dhe bashkëshortin e saj Gent Prizrenin. Deri më...