Tag: debohet

DETAJE/I vuri thikën në fyt gruas, Anglia dëbon shqiptarin

Daily Mail shkruan se shqiptari që tmerroi Anglinë teksa i vinte thikën në fyt gruas së tij është dëbuar. “Home Office njoftoi se Ardian...

I anuluan rinovimin e lejes së qëndrimit në Shqipëri, gazetarja britanike:...

Ditën e djeshme, gazetarja dhe blogerja britanike, Alice Elisabeth njoftoi se nuk do të mund të qëndronte më në Shqipëri, e kjo për shkak...

FOTO/ Qeveria Rama dëbon nga Shqipëria gazetaren kritike ndaj saj

Gazetarja e huaj, Alice Taylor, që jeton dhe punon në Shqipëri permes nje postimi ne twitter deklaron se ajo po debohet nga Shqiperia per kritikat...

DETAJE/ Zvicër, dëbohet shqiptari i zhytur 30 herë në borxhe, ja...

Borxhet e shumta dhe mungesa e gatishmërisë për t`i paguar ato, kanë bërë që kosovarit 59-vjeçar t`i  jepet masa e dëbimit nga Zvicra, edhe...