Tag: dashurie

U përfol për një lidhje me zv.ministren Kuko, ambasadori Soreca reagon...

Para pak kohësh, u aludua fort dhe kishte media qe pretendonin me bindje te madhe se ambasadori Luigi Soreca kishte lidhje me një zyrtare...

FOTO/Arbana i hedh “benzinë zjarrit”, me reagimin e fundit shuan dyshimet...

Ka disa ditë që Arbana Osmani është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga bashkëshorti i saj. Moderatorja dyshohet se ka...