Tag: dashnori

PAMJE TE RENDA/Kap gruan me dashnorin duke bërë seks, i vret...

Një 42-vjeçar ka lënë të vdekur gruan e tij dhe ta dashurin e saj, pasi i gjeti duke kryer marrëdhënie seksuale. Juan Cralos Garcia, ka...