Tag: bullgar

TELEKOM shumë afër blerjes nga biznesmeni bullgar, i dyshuar për lidhje...

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP) dha dy ditë më parë miratimin paraprak për shitjen e 99.75 për qind të aksioneve të kompanisë...

Kapet bullgari ne Tirane, gati te rrenoje llogari bankare

Vijon puna për goditjen e paligjshmërisë ne Tirane. Gjate orëve të fundit finalizohet operacioni policor i koduar "Skimmer 09" dhe goditet një rast i "Prodhimit...

Bullgari tenton të fusë drogë në Shqipëri, policia e demaskon në...

Një 19 vjeçar nga Bullgaria është ndaluar nga autoritete shqiptare në Kakavijë, pasi gjet kontrollit të ushtruan në mjetin e tij kanë gjetur 6...