Tag: Bujar Cela

Vrasja e Bujar Çelës/Detaje nga hetimet: Nuredin Dumani pati konflikt me...

Prokuroria dhe policia e Elbasanit dyshojnë se Nuredin Dumani ka ekzekutuar vëllain e Bujar Çelës në Elbasan, si shkak i përplasjes së grupeve kriminale...

PAMJET/Momenti i vrasjes së Bujar Çelës në Elbasan

Dalin pamjet ekskluzive nga ekzekutimi i Bujar Çelës mëngjesin e djeshëm në një lokal tek rrethrrotullimi në Bradashesh të Elbasanit. Atentatorët besohet që kanë qenë...

Duke larë me zorrë uji gjakun në vendngjarje/ Flet pronari i...

Qyteti i Elbasanit është tronditur nga një tjetër vrasje mëngjesin e sotëm, ku shënjestra ka qenë vëllai i Talo Çelës, një nga grabitësit e...

VIDEO GALERI/ Deputeti i PS-së si Kadri Hazbiu: Partia ime të...

Zgjedhja e kryeprokurores së re të përkohshme, Arta Marku nga mazhoranca ditën e hënë u shoqërua me tensione në Kuvend, ku nuk kanë munguar...

VIDEO/ Grushti i Bujar Çelës ndaj Kejdi Mehmetaj, shikoni videon e...

Një nga fotot më të komentuara nga përballja e opozitës me mazhorancën në Kuvend gjatë seancës së të hënës është padyshim ajo që tregon...

FOTO LAJM/ Kaosi në Kuvend, deputeti i PS-së godet me grusht...

Në Kuvendin e Shqipërisë, shqiptarët panë sot një përplasje nga më të ashprat në këto 27 vite demokraci, teksa opozita bëri gjithçka për të...