Tag: Budina shembja e teatrit

Budina: Nuk kemi ndermend te bejme parti

Regjisori Edmond Budina tha sot se Levizja per Teatrin dhe takimet e saj ne te gjithe vendin nuk kane per qellum te bejne nje...

Krasta publikon manipulimin e Ministrise se Brendshme me pamjet e shembjes...

Gazetari Adi Krasta ka publikuar sot A show ne syri tv manipulimin me videon e shembjes se Teatrit nga Ministria e Brendshme duke dhene...

Mazniku: Selia e PS ka me shume vlera se Teatri Kombetar

I ftuar në emisionin “Opinion”, Mazniku tha se godina nuk mund të restaurohej ndersa cuditi kur u shoreh se ndertesa e PS ishte me...

Si e dha Vatikan News lajmin per Teatrin

Aktivisti Andi Tepelena tha sot se lajmi per prishjen e teatrit u dha edhe nga Vatikan News, duke e konsideruar shembjen e tij me...

Budina policeve: Sot juve ju udhehoqi mafia, jeni bashkepunetore ne krim!

Regjisori Edmond Budina tha sot para protestuesve se Edi Rama e kreu shembjen e Teatrit per te shembur shpresen tuaj dhe jo thjesht Teatrin....