Tag: braktis

Opozita braktis mbledhjen për Reformën Zgjedhore, u rikthehet protestave

Opozita ka vendosur që të mos marrë pjesë në mbledhjen e sotme të Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore, e cila ishte planifikuar të mbahej...

U mbush kupa! Deputeti braktis mbledhjen: Paskan bërë mirë ata që...

Edhe deputetëve të "opozitës parlamentare" u ka ardhur në majë të hundës me socialistet. Deputeti i dalë nga listat e PD-së dhe njëherësh kreu...

Ministrja e Arsimit braktis takimin me studentët në Shkodër

Ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sporteve, Besa Shahini ka braktisur takimin me Senatin e Universitetit të Shkodrës “Luigj Gurakuqi”, pasi këtë të fundit kërkuan...

VIDEO & FOTO GALERI/ Saimir Tahiri në Kuvend, opozita braktis punimet

Deputetët e opozitës kanë braktisur Kuvendin në mënyrë publike pasi në sallë ka hyrë deputeti Saimir Tahiri. Ish-kryeministri Sali Berisha është ngritur i pari, duke...

Braktisën fëmijët e mitur në Itali dhe u kthyen, procedohen penalisht...

Policia Kufitare e Rinasit ka proceduar penalisht dy shtetas pasi kanë braktisur fëmijët e tyre të mitur në shtetin fqinj, Itali. Nga Specialistët për Hetimin...

DETAJE/ Itali, vajza 21-vjeçare braktis vëllanë e saj 14-vjeçar, ja çfarë...

Një 21-vjeçare dyshohet se ka braktisur në Itali vëllanë e saj të mitur dhe për këtë policia ka nisur procedim penal ndaj saj. Ajo...

Braktisi djalin e mitur në mes të Italisë, nën hetim babai...

Një baba 44-vjeçar po hetohet nga policia. Bëhet fjalë për shtetasin L. K., banues në fshatin Seferan të Elbasanit. Sipas policisë, ky shtetas ka...

Itali, trafikantët shqiptarë braktisin gomonen me 700 kg marihuanë, policia e...

Policia italiane e Maceratës e rajonit Marke ka sekuestruar në orët e para të mëngjesit të sotëm një gomone me rreth 700 kg marijuanë...